EPEVER® IPT1500-22 Pure Sine Wave Inverter 1500W 24VDC to 230VAC - So, 159,62 €
EPEVER® IPT1500-22 Pure Sine Wave Inverter 1500W 24VDC to 230VAC
  • SKU: 00-3221500
  • GTIN: 4260558574637
  • Manufacturers:
  • Pure sine wave output
  • Input to output electrical isolation
  • Output power factor up to 1
  • Input Protection: Low-voltage, Over-voltage
  • Output Protection: Overload, Short circuit, Overheating
  • RS485 com. port to realize remote monitoring
  • EN/EC62109-1/2, EN61000-6-2/4, and FCC approved
Continuous output power
incl. 0% VAT , plus shipping costs